Bu Blogda Ara

Ucuz Maliyetli Telefon Almak ; Replika Ürünler !

      Son zamanlarda facebook başta olmak üzere bir çok sitede "ŞOK FİYAT SAMSUNG S4 299TL,S3mini 199TL yada iPHONE 5 399TL " diyen ve buna benzer ilanları çok görüyorum. Bunlar "replika" yani SAHTE üründür,orjinal samsung yada iphone değildir.
      Başka bir açıdan bakacak olursak satıcıların burada yaptığı oyunu görmezden gelmeyelim. Tamam ürünleri getirmişsiniz ticaret yapıyorsunuz ve reklam yapıyorsunuz anlarım ama bu ürünleri ne yazık ki orjinal ürünmüş gibi tanıtırsanız o zaman bunu sahtekarlık olarak görürüm.


      Mesela aşağıda ki ilanı bir siteden aldım, sitede 1. sınıf replika ürün olduğunu açıklıyor ama ilanda 2,150TL yerine sadece 195TL diyor. Zaten replika yani sahte olan bir ürünün 2,150TL olmasına imkan var mıdır ki bu şekilde bir ilan veriyorsunuz.     

      Bu 
anlattığım siteler arasında ana sayfanın tam ortasına büyük yazılarla ürünlerinin replika olduğunu anlatan ticaret insanlarıda var.Sizlerden ricam eğer bu tür replika ürün alacaksanız sitelerinde net bir şekilde ürünlerinin replika olduğunu anlatan yerlerden almanızdır.

                              

0 yorum:

Manşet

Hakkımda